Szukaj
Filters
aaaz
Close
RSS

Blog

Enjoy e-commerce shopping – dlaczego warto robić zakupy w internecie?

E-commerce jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią polskiego handlu1. W czasach, gdy szukamy optymalizacji we wszystkich dziedzinach życia, zakupy przez internet pomagają zaspokoić potrzeby bez konieczności wychodzenia z domu. Oto kilka najczęstszych powodów podawanych przez internatów2, dla których warto robić zakupy online:

Schyłek Lata

Schyłek lata nieuchronnie kojarzy się z nadchodzącymi chłodniejszymi dniami. Polski klimat bywa kapryśny, jednak bardzo urokliwy. Dlatego nie warto rezygnować z rozrywki na dworze, tylko wykorzystać jak najlepiej ostatnie ciepłe i słoneczne dni.

Najlepsza walizka na wakacje

Nareszcie przyszły cieplejsze dni. Każdy z nas myśli o wymarzonym urlopie, ale jak co roku pojawia się problem – jak spakować się na wyjazd?

LETNIE PORZĄDKI – rola dobrej organizacji

Mop parowy Multi 10w1 to wielofunkcyjne urządzenie czyszczące do podłóg oraz dywanów. Łatwo i szybko można go przemienić w ręczne urządzenie do czyszczenia parą. Główka mopa obraca się pod kątem, dzięki czemu dociera do trudno dostępnych miejsc. Mop jest wyposażony w regulator pary, który pozwala dostosować intensywność pary do czyszczonego miejsca. Czas podgrzewania wody to 25 sekund- sygnalizowane niebieskim światłem, która wyświetla również informację, że pojemnik jest pusty i wymaga uzupełnienia. Wyjmowany, łatwy w użyciu zbiornik, zapobiega dostaniu się wody do urządzenia.

W zdrowym ciele zdrowy duch.

Ile razy się z tym mierzyliśmy z postanowieniem: „od jutra zacznę ćwiczyć!”. Niestety bardzo często ciężko znaleźć motywację do podjęcia działań. Co w takiej sytuacji zrobić?

Nie od dzisiaj wiadomo, że aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem warto regularnie ćwiczyć. W połączeniu z odpowiednią dietą możemy nie tylko zredukować masę ciała, ale przede wszystkim zyskać wigor, energię, humor i zapał. Zdrowy tryb życia ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne człowieka. Kiedy uświadomimy sobie korzyści płynące z regularnych treningów z pewnością dużo łatwiej będzie nam przekonać się do częstszego uprawiania sportów. To jednak wierzchołek naszej motywacyjnej góry lodowej. Poniżej podajemy praktyczne porady dla początkujących:

Przygotuj swój ogród na wiosnę! O czym należy pamiętać?

Czas najwyższy pożegnać zimę i powitać wiosnę, a co za tym idzie – rozpocząć wiosenne porządki w ogrodzie. Ale od czego zacząć?

Home Sweet Home – wspólny czas z dzieckiem w domowym zaciszu

Zabawa z niemowlakiem to wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu oraz na wzmacnianie rodzinnych więzi, ale także duży wkład w prawidłowy rozwój dziecka. Codzienna zabawa stymuluje zmysły malucha, dostarcza mu nowych wrażeń, ma wpływ w rozwoju połączeń mózgowych, co w konsekwencji przyczynia się do sukcesów w późniejszym procesie nauki. Poprzez zabawę dziecko poznaje świat, ćwiczy nowe umiejętności, gimnastykuje ciało i umysł.

Nowości z przyszłości

Nowości z przyszłości

Magiczny sposób poruszania od zawsze fascynuje ludzi. W odpowiedzi na oczekiwania konstruktorzy wymyślają liczne rozwiązania technologiczne. Najlepsze pomysły znane są nam głównie z wielkiego ekranu, gdzie np. Harry Potter wykorzystuje do tego celu proszek fiu lub miotłę Nimbu...

Strefka Bezpieczeństwa

Cykl eventów odbywających się w całej Polsce na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcja dedykowana dzieciom, której inicjatorem jest znany aktor Robert Moskwa.

Zalety treningu na stepperze

Stepper to wspaniałe urządzenie do ćwiczeń aerobowych i poprawy koordynacji ruchowej. Idealnie sprawdzi się dla osób, którym zależy na wyszczupleniu dolnych partii ciała.