Szukaj
Filters
aaaz
Close

Bezpieczeństwo zakupów

Jednym z najważnieszych czynników decydujących o zakupie produktu w e-sklepie jest poczucie bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę z zagrożeń przed jakimi klient może stanąć podczas korzystania z naszych usług i towarów. Postanowiliśmy zabezpieczyć naszych obecnych i przyszłych użytkowników przed zagrożeniami takimi jak:

- kradzież danych personalnych 
- kradzież danych dostępowych do realizacji płatności
- zakup nieoryginalnego produktu
- otrzymanie innego produktu niż w umowie 

Dane personalne, które są użwane do wystawienia faktury lub wskazują adres dostawy, login i hasła do kont bankowych mogą zostać przejęte przez nieautoryzowane osoby. W trosce o Państwa bezpieczeństwo zabezpieczamy przesyłanie wrażliwych danych protokołem SSL. Zapewnia on szyfrowanie treści transferowanych pomiędzy klientem, witryną i serwerem uniemożliwijąc tym samym odczytanie przesyłanej informacji.

Dane przechowywane na serwerze zabezpieczone są za pomocą skonfigurowanego firewalla. Fizycznie serwer jest zabezpieczony przed nieautoryzowanym wtargnięciem. Dostęp do danych posiada tylko administrator. Zespół specjalistów IT dba o aktualizowanie zabezpieczeń. 

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości. Każdy produkt pochodzi z legalnego źródła, jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Dokładamy wszelkich starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji technicznych przekazanych nam przez producentów.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. Jeżeli z uwagi na uszkodzenie lub nieoryginalne opakowanie dostarczonej paczki pojawią się wątpliwości co do jej stanu – prosimy nie odbierać przesyłki, gdyż może to spowodować nie uznanie reklamacji w firmie kurierskiej. Należy poinformować nas o zdarzeniu, a po otrzymaniu potwierdzenia od firmy kurierskiej o uszkodzeniu paczki, wyślemy nowy towar, najszybciej jak to możliwe lub zwrócimy wpłaconą należność.