Szukaj
Filters
aaaz
Close
RSS

Blog

Gadżety, które ratują życie rodzicom

Pojawienie się nowego członka rodziny w domu zwykle obraca życie świeżo upieczonych rodziców do góry nogami. Przeorganizowania wymaga nie tylko harmonogram dnia, ale właściwie całe życie. Jak zająć malucha, aby móc wygospodarować nieco czasu dla siebie? Podpowiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań, które ułatwią opiekę nad maluszkiem przez pierwsze lata życia.

Enjoy e-commerce shopping – dlaczego warto robić zakupy w internecie?

E-commerce jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się gałęzią polskiego handlu1. W czasach, gdy szukamy optymalizacji we wszystkich dziedzinach życia, zakupy przez internet pomagają zaspokoić potrzeby bez konieczności wychodzenia z domu. Oto kilka najczęstszych powodów podawanych przez internatów2, dla których warto robić zakupy online:

Schyłek Lata

Schyłek lata nieuchronnie kojarzy się z nadchodzącymi chłodniejszymi dniami. Polski klimat bywa kapryśny, jednak bardzo urokliwy. Dlatego nie warto rezygnować z rozrywki na dworze, tylko wykorzystać jak najlepiej ostatnie ciepłe i słoneczne dni.

Najlepsza walizka na wakacje

Nareszcie przyszły cieplejsze dni. Każdy z nas myśli o wymarzonym urlopie, ale jak co roku pojawia się problem – jak spakować się na wyjazd?

LETNIE PORZĄDKI – rola dobrej organizacji

Mop parowy Multi 10w1 to wielofunkcyjne urządzenie czyszczące do podłóg oraz dywanów. Łatwo i szybko można go przemienić w ręczne urządzenie do czyszczenia parą. Główka mopa obraca się pod kątem, dzięki czemu dociera do trudno dostępnych miejsc. Mop jest wyposażony w regulator pary, który pozwala dostosować intensywność pary do czyszczonego miejsca. Czas podgrzewania wody to 25 sekund- sygnalizowane niebieskim światłem, która wyświetla również informację, że pojemnik jest pusty i wymaga uzupełnienia. Wyjmowany, łatwy w użyciu zbiornik, zapobiega dostaniu się wody do urządzenia.

W zdrowym ciele zdrowy duch.

Ile razy się z tym mierzyliśmy z postanowieniem: „od jutra zacznę ćwiczyć!”. Niestety bardzo często ciężko znaleźć motywację do podjęcia działań. Co w takiej sytuacji zrobić?

Nie od dzisiaj wiadomo, że aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem warto regularnie ćwiczyć. W połączeniu z odpowiednią dietą możemy nie tylko zredukować masę ciała, ale przede wszystkim zyskać wigor, energię, humor i zapał. Zdrowy tryb życia ma ogromny wpływ na zdrowie psychiczne człowieka. Kiedy uświadomimy sobie korzyści płynące z regularnych treningów z pewnością dużo łatwiej będzie nam przekonać się do częstszego uprawiania sportów. To jednak wierzchołek naszej motywacyjnej góry lodowej. Poniżej podajemy praktyczne porady dla początkujących:

Przygotuj swój ogród na wiosnę! O czym należy pamiętać?

Czas najwyższy pożegnać zimę i powitać wiosnę, a co za tym idzie – rozpocząć wiosenne porządki w ogrodzie. Ale od czego zacząć?

Home Sweet Home – wspólny czas z dzieckiem w domowym zaciszu

Zabawa z niemowlakiem to wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu oraz na wzmacnianie rodzinnych więzi, ale także duży wkład w prawidłowy rozwój dziecka. Codzienna zabawa stymuluje zmysły malucha, dostarcza mu nowych wrażeń, ma wpływ w rozwoju połączeń mózgowych, co w konsekwencji przyczynia się do sukcesów w późniejszym procesie nauki. Poprzez zabawę dziecko poznaje świat, ćwiczy nowe umiejętności, gimnastykuje ciało i umysł.

Nowości z przyszłości

Nowości z przyszłości

Magiczny sposób poruszania od zawsze fascynuje ludzi. W odpowiedzi na oczekiwania konstruktorzy wymyślają liczne rozwiązania technologiczne. Najlepsze pomysły znane są nam głównie z wielkiego ekranu, gdzie np. Harry Potter wykorzystuje do tego celu proszek fiu lub miotłę Nimbu...

Strefka Bezpieczeństwa

Cykl eventów odbywających się w całej Polsce na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Akcja dedykowana dzieciom, której inicjatorem jest znany aktor Robert Moskwa.