Szukaj
Filters
aaaz
Close

Gardenkraft

Gardenkraft to nowa odsłona prosperującej od paru lat na rynku marki narzędzi ogrodowych Leader. Ciągłe innowacje, zespół utalentowanych pracowników oraz współpraca z klientami przyczyniły się do osiągnięcia dużego sukcesu i rozpoznawalności. Bazując na zdobytym doświadczeniu kontynuujemy budowę zaufanej i silnej marki, jednak pod nazwą spójną z profilem działalności. Najważniejsze rzeczy od zawsze pozostają dla nas niezmienne: wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wysokie kwalifikacje, dzięki czemu możemy tworzyć innowacyjne i funkcjonalne produkty. W naszej ofercie znajdują się praktyczne narzędzie do pracy w ogrodzie w wyjątkowo przystępnych cenach.

Celem Gardenkraftu jest ciągły rozwój i kreowanie nowych pomysłów, designu i wzorów, które będą atrakcyjne dla naszych Klientów. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dobrą jakość przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wierzymy, że to jakość jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były praktyczne, funkcjonalne i trwałe.

O bezpieczeństwo i jakość dbamy w szczególny sposób, przeprowadzając szczegółową kontrolę procesu produkcyjnego. Sprawdzamy już pierwsze etapy tworzenia tj. komponenty, golden sample, odwiedzamy i robimy audyty naszych fabryk. Badamy również proces załadunku oraz wykonujemy testy weryfikujące końcową jakość. Wiedza o surowcach pozwala zapewnić odpowiednią jakość oferowanych produktów, co przekłada się na możliwość ich długotrwałego użytkowania.

Gardenkraft jest dostępny jednocześnie na rynkach Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Rumunii, Holandii, Włoch, Czech, Belgii, Słowacji, Szwecji, Litwy. 

Oficjalna strona marki: http://garden-kraft.pl/