Szukaj
Filters
aaaz
Close

Homekraft

Marka Homekraft swoją działalność rozpoczęła pod nazwą SiestaDesign. Ciągłe innowacje, zespół utalentowanych pracowników oraz współpraca z klientami przyczyniły się do dużego sukcesu i rozpoznawalności na rynku. Bazując na zdobytym doświadczeniu kontynuujemy budowę zaufanej i silnej marki, jednak pod nazwą spójną z profilem działalności. Najważniejsze rzeczy pozostają dla nas niezmienne: wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wysokie kwalifikacje, dzięki czemu możemy tworzyć produkty niepowtarzalne stylem i jakością. 

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne meble do domu i biura, które sprawdzą się w każdym typie pomieszczeń, meble wypoczynkowe do ogrodu, na taras czy balkon oraz sprzęty gospodarstwa domowego - a to wszystko w wyjątkowo przystępnych cenach. Dobrą jakość wykonania oraz przystępną cenę osiągamy za pomocą stosowania japońskich systemów zarządzania produkcją - lean management – które pozwalają na optymalizację naszych procesów. Wierzymy, że to jakość jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były praktyczne, piękne i trwałe.

Homekraft jest dostępny jednocześnie na rynkach Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Rumunii, Holandii, Włoch, Czech, Belgii, Słowacji, Szwecji, Litwy. 

Oficjalna strona marki: http://homekraft.pl/

Celem Homekraftu jest ciągły rozwój i kreowanie nowych pomysłów, designu, kolorystyki i wzorów, które będą atrakcyjne dla naszych Klientów. Współpracujemy z cenionymi designerami z całego świata. Wyróżniamy się poprzez tworzenie innowacyjnych i nietypowych rozwiązań. Jesteśmy obecni na wszystkich targach branżowych – Ambiente Frankfurt, Maison&Objet Paris, ImmCologne, Spoga + Gafa Cologne, CIFF Canton, CIFF Shanghai.

O bezpieczeństwo i jakość dbamy w szczególny sposób, przeprowadzając szczegółową kontrolę procesu produkcyjnego. Sprawdzamy już pierwsze etapy tworzenia tj. komponenty, golden sample, odwiedzamy i robimy audyty naszych fabryk. Badamy również proces załadunku oraz wykonujemy testy weryfikujące końcową jakość. Wiedza o surowcach pozwala zapewnić odpowiednią jakość oferowanych produktów, co przekłada się na możliwość ich długotrwałego użytkowania.