Szukaj
Filters
aaaz
Close

O nas

Właścicielem sklepu jest:
4Kraft Sp. z o.o.
Tatrzańska 1/5
60-413 Poznań
NIP: 7811861679
REGON: 301679527
KRS: 378767
Numer konta:
Bre Bank: 79 1140 1124 0000 5553 3000 1001

Sklep internetowy Tanio.Net powstał we wrześniu 2011 r. Naszym celem było stworzenie sklepu internetowego, który zaoferuje różnorodność produktów o najlepszej jakości w danym segmencie cenowym.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej od ponad 9 lat. Dbamy o wysokie standardy naszych usług: zapewniamy kompleksową opiekę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz łatwy dostęp do wsparcia technicznego.

Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i producentami, oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Jest to również możliwe dzięki temu, że każdy sprzedawany przez nas towar jest dostępny na magazynie.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz przejrzyste procedury zakupów. Wszelkie pytania można wysyłać e-mailowo na adres sklep@tanio.net lub nawiązać kontakt telefoniczny pod numerem 616 460 831.

Zapraszamy do zakupów!

Dlaczego warto u Nas kupić?

Robiąc zakupy w sklepie Tanio.Net oszczędzasz czas i pieniądze. Nasza oferta posiada produkty, które przydają się w codziennym użytku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Kupując u nas otrzymujesz informację na temat naszych produktów i zostajesz obsłużony z najwyższym profesjonalizmem.

Bezpieczeństwo

Termin ten odnosi się do każdego procesu jaki istnieje w naszej firmie. Zaczynając od zakupów w naszym sklepie, wszystkie realizacje płatności oparte są na technologii szyfrowania SSL, przez magazyn w którym możliwa jest realizacja Twojego zamówienia, aż do producenta który dba o jakość materiałów użytch do wykonania produktów. 

Gwarancja dostępności 

Pojawiające się w sklepie oferty, oznaczają że towar jest gotowy do wysyłki, dlatego gwarantujemy dostępność każdego produktu w naszym sklepie. 

Nowe oryginalne produkty

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego dbamy o jakość naszych produktów. Staramy się Państwu pokazywać wyselekcjonowaną i sprawdzoną ofertę produktową.

30 dniowe prawo do odstąpienia

Czasami produkty nie spełniają Państwa oczekiwań. Dlatego wydłużyliśmy prawo do odstąpienia umowy na odleglość z ustawowych 14 dni do 30 dni kaledarzowych. Mamy nadzieję, że ta możliwość przybliży Państwa do zakupu produktów w Naszym sklepie. Dodatkowo dla klientów, którzy założyli u nas konto i dokonali zakupu obowiązuje darmowy zwrot w tym terminie.