Szukaj
Filters
aaaz
Close

Kinderkraft

Tworzymy z myślą o Twoim Dziecku.

Nie ma nic ważniejszego na świecie niż Twoje dziecko, które chcesz otoczyć najlepszą opieką i szczęściem. Przykładamy ogromną wagę do tworzenia produktów o szczególnym standardzie jakości, bezpieczeństwa i wygody, które w pełni zaspokoją potrzeby zarówno Rodzica, jak i Maluszka. Kinderkraft to nowoczesna i innowacyjna marka, podążającą za zaawansowaną technologią i najnowszymi trendami. Nazwa Kinderkraft kryje w sobie to co dla nas najważniejsze: DZIECKO + MOC. To dzieci są mocą, siłą i przyszłością tego świata.

Wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych i bezpiecznych produktów dla Dzieci. W naszej ofercie można znaleźć produkty dla Dzieci niezbędne zarówno w domu, jak i w podróży. Kinderkraft oferuje wysokiej klasy foteliki samochodowe, wózki, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, nosidełka oraz rowerki. Dodatkowo oferujemy wyjątkowe zabawki oraz artykuły pobudzające kreatywność i wyobraźnię Maluszka.

Oficjalna strona marki: http://kinderkraft.pl/

Nasze zaangażowanie oraz najwyższe standardy w tworzeniu produktów dla Dzieci zostały wyróżnione Laurem Konsumenta w 2013 i 2014 roku.

 

Test dynamiczny fotelika Expander z manekinem o masie 32 kg.


 

 

Szczęście dziecka jest najważniejsze, dlatego zacznij od jego bezpieczeństwa.

Główny cel jaki stawiamy sobie podczas tworzenia produktów to bezpieczeństwo i komfort naszych małych odbiorców. W celu zapewnienia najwyższej ochrony każdy produkt poddajemy szczegółowym testom i badaniom. Współpracujemy m.in. z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji (PIMOT), który weryfikuje bezpieczeństwo naszych fotelików podczas ewentualnych wypadków i stłuczek. Wszystkie produkty spod znaku Kinderkraft spełniają również rygorystyczne normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej:

  • EN 1888 dla wózków i spacerówek dziecięcych;
  • EN 716 dla łóżeczek turystycznych;
  • EN 12227 dla kojców;
  • EN 71 dla zabawek, rowerków biegowych, mat edukacyjnych;
  • EN 12790 dla leżaczków;
  • EN 13209 dla nosidełek;
  • oraz regulamin ECE R44.04 dla fotelików samochodowych.
 
Sortuj po
Wyświetl na stronie