Szukaj
Filters
aaaz
Close

Siestadesign

Marka SiestaDesign swoją działalność rozpoczęła parę lat temu. Ciągłe innowacje, zespół utalentowanych pracowników oraz współpraca z klientami przyczyniły się do dużego sukcesu i rozpoznawalności na rynku. Nasze cele to wysoki standard produkcji, starannie dobrane surowce i materiały oraz wysokie kwalifikacje, dzięki czemu możemy tworzyć produkty niepowtarzalne stylem i jakością. Wyróżniamy się poprzez tworzenie innowacyjnych i nietypowych rozwiązań. Zależy nam na ciągłym rozwoju i kreowaniu nowych pomysłów, designu, kolorystyki i wzorów, które będą atrakcyjne dla Klientów. W tym celu współpracujemy z cenionymi designerami z całego świata.

W ofercie SiestyDesign znajdują się funkcjonalne walizki, które sprawdzą się w każdej podróży. Dobrą jakość wykonania oraz przystępną cenę osiągamy za pomocą stosowania japońskich systemów zarządzania produkcją - lean management – które pozwalają na optymalizację naszych procesów. Wierzymy, że to jakość jest najważniejsza i dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były praktyczne, piękne i trwałe.

O bezpieczeństwo i jakość dbamy w szczególny sposób, przeprowadzając szczegółową kontrolę procesu produkcyjnego. Sprawdzamy już pierwsze etapy tworzenia tj. komponenty, golden sample, odwiedzamy i robimy audyty naszych fabryk. Badamy również proces załadunku oraz wykonujemy testy weryfikujące końcową jakość. Wiedza o surowcach pozwala zapewnić odpowiednią jakość oferowanych produktów, co przekłada się na możliwość ich długotrwałego użytkowania.

Oficjalna strona marki: http://siestadesign.pl/